Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów

ul. Gałczyńskiego 4,
00-362 Warszawa

Numer konta bankowego:
35 1500 1126 1211 2005 1834 0000

Siedziba

Zarząd

Założenia

Oferta ośrodków

Powrót do strony głównej   

Oferta ośrodków Fundacji

Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów zaprasza do renomowanych polskich kurortów, gdzie pod okiem lekarzy specjalistów oferuje nie tylko zabiegi lecznicze lecz również dobre warunki do wypoczynku i regeneracji sił. 

W naszych ośrodkach czeka na Państwa fachowy personel i nowoczesna baza rehabilitacyjna, ekologicznie czyste środowisko oraz unikalne wody lecznicze. 

Zapraszamy również kuracjuszy na wózkach inwalidzkich, gdyż w naszych obiektach nie ma utrudniających się poruszanie barier architektonicznych.

Gwarantujemy staropolską gościnność, znakomitą kuchnię, światowy poziom zabiegów leczniczych.

Sanatoria:


Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji jest zaliczane do najlepszych w Polsce ośrodków leczenia schorzeń narządu ruchu i rehabilitacji osób niepełnosprawnych.


W obiektach Fundacji Ochrony Zdrowia Inwalidów prowadzących działalność rehabilitacyjną lub sanatoryjną, zgodnie z decyzją Zarządu Fundacji, w stosunku do pracowników oraz emerytów i rencistów, których ostatnim miejscem zatrudnienia była spółdzielnia inwalidów, legitymujących się znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności jest stosowana 10% zniżka w stosunku do wpłaty własnej za pobyt.

 

Kontakt: fozi10@wp.pl